ZŠ a MŠ Brzkov

Materiály pro domácí výuku

Vážení rodiče, milí žáci,

tentokrát nenaleznete ve schránkách další pracovní listy. Prosím, zaměřte se úkoly v pracovních sešitech, učebnicích, písankách a snažte se v nich co nejvíce pokročit.  Dokončujte listy, které máte doma a které mnozí z vás ještě nestihli vyplnit. Po návratu do školy pak látku, kterou jste prošli doma, procvičíme a doplníme. Kdo byl pilný a má hotovo, může se věnovat knížkám (nezapomeňte na čítanku a pracovní sešit k ní), čtenářskému deníku, procvičování na PC, námětům, které máte ve výchovách. Cokoliv dokončíte, vhoďte do schránky školy ke kontrole.

Prosím, i nadále neumdlévejte ve svém úsilí. Sledujte i nadále webové stránky školy, situace se může změnit.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se, že se 25. 5. 2020 konečně uvidíme ve škole

 

 

Inspirace pro rodiče: https://native.seznamzpravy.cz/mluvit-s-detmi-o-penezich-se-vzdycky-vyplati/?utm_source=Seznam&utm_medium=HProzcestnik7

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru