ZŠ a MŠ Brzkov

Zápis do mateřské školy 2024

Zápis dětí do mateřské školy se bude konat v květnu od 2. 5. do 16. 5., dne 13. 5. 2024 od 14.00 do 16.00 hodin si také můžete prohlédnout školu a děti vyzkoušet aktivity, které pro ně paní učitelky přichystaly.

Formuláře k zápisu si můžete vyzvednout v době provozu v mateřské škole nebo si je stáhnout zde ze stránek (Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, Zápisní list dítěte, Dohoda o docházce dítěte do MŠ, Vyjádření lékaře, Informovaný souhlas, Přihláška ke stravování). Ulehčí nám práci, pokud vyplněné formuláře odevzdáte předem v termínu od 2. května. Lze si také domluvit individuální termín zápisu. 

Přijímáme děti již od 2 let věku, které jsou dostatečně vyspělé, zvládají hygienu a alespoň částečně sebeobsluhu. 

Srdečně vás zveme k zápisu vašich dětí k předškolní docházce. Vážíme si vašeho zájmu a těšíme se na vás.

Mgr. Šárka Stejskalová, řed. školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru