ZŠ a MŠ Brzkov

Aktuality

Díky přístavbě a navýšení kapacity mateřské školy máme ještě několik volných míst. Bereme i dvouleté děti. Informace podá ředitelka školy na tel. 720520002 nebo je naleznete zde na webu v záložce Zápis do mateřské školy 2024. Těšíme se na vás!
Adopce zvířátek ze Záchranné stanice Pavlov nám končí
Pozvánka na keramickou dílnu
Fotografická soutěž Les
Ocenění za umístění ve výtvarné soutěži ČČK
Podzimní sběrová kampaň elektra
Máme za sebou týden plný zážitků!
Poděkování firmě Sapeli za sponzorský dar - výlet do ZOO
Děkujeme firmě Sapeli za sponzorský dar - výlet do ZOO Jihlava. Jménem všech dětí moc děkujeme. Výlet se vydařil, počasí nám přálo a děti měly krásný den. Ještě jednou moc děkujeme.
Jarní setkání
Milí příznivci, navštivte naši fotogalerii. Neváhejte se podívat i na starší složky, které pro vás také průběžně doplňujeme. Mgr. Šárka Stejskalová
Adopce zvířat ze záchranné stanice
Vánoční besídka a Vánoční nicnedělání 15.12. v 14.30 v KD Brzkov
Máme za sebou virtuální vysílání Obnovitelné zdroje z ČEZ, Dřevěné divadlo H. Hrubce. Každé ráno začínáme adventními ranními chvilkami - hrajeme vánoční tabu a čteme o adventním čase.
Podpořte děti z MŠ Brzkov a hlasujte v soutěži Jihlavských listů. Hlasovat můžete online (do 11.12.) nebo díky kuponu v novinách.
Milí rodiče, v archivu školy byly nalezeny žákovské knížky mnohých z Vás. Naleznete-li níže své iniciály u odpovídajícího ročníku či roku narození, ozvěte se nám prosím. Svoji žákovskou knížku si u nás můžete vyzvednout a zavzpomínat na svá školní léta.
Pojďte se projít po Vánoční stezce a plňte společně s dětmi úkoly s vánoční tematikou. Tentokrát je každý list stezky rozdělen na dvě poloviny: jedna pro děti z MŠ a druhá pro žáky ZŠ. Přejeme hezkou zábavu při odhalování tajenky a krásný adventní čas!
Oznamujeme, že mateřská škola bude dne 18. 11. 2022 z provozních důvodu uzavřena. Obědy budou odhlášeny hromadně. Děkujeme za pochopení. Mgr. Šárka Stejskalová
Paní spisovatelka žákům přečetla části svých knih, zasvětila je do tajů výroby knihy - jaká je cesta od nápadu tématu na knihu až po její tisk.
Opakujeme učivo z minulého ročníku, naučili jsme se novou píseň, využili jsme pěkného počasí pro práci na školní zahradě i hodinu tělocviku jsme si užili venku.
V kalendáři můžete sledovat, co nás čeká. Aktuálně se těšíme na bezpečnostní akci v Jihlavě, zážitkový seminář první pomoci a na začátku října k nám zavítá David Pik z TV NOVA!

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru