ZŠ a MŠ Brzkov

Aktuality

Máme za sebou týden plný zážitků!
Poděkování firmě Sapeli za sponzorský dar - výlet do ZOO
Děkujeme firmě Sapeli za sponzorský dar - výlet do ZOO Jihlava. Jménem všech dětí moc děkujeme. Výlet se vydařil, počasí nám přálo a děti měly krásný den. Ještě jednou moc děkujeme.
Jarní setkání
Milí příznivci, navštivte naši fotogalerii. Neváhejte se podívat i na starší složky, které pro vás také průběžně doplňujeme. Mgr. Šárka Stejskalová
Adopce zvířat ze záchranné stanice
Vánoční besídka a Vánoční nicnedělání 15.12. v 14.30 v KD Brzkov
Máme za sebou virtuální vysílání Obnovitelné zdroje z ČEZ, Dřevěné divadlo H. Hrubce. Každé ráno začínáme adventními ranními chvilkami - hrajeme vánoční tabu a čteme o adventním čase.
Podpořte děti z MŠ Brzkov a hlasujte v soutěži Jihlavských listů. Hlasovat můžete online (do 11.12.) nebo díky kuponu v novinách.
Milí rodiče, v archivu školy byly nalezeny žákovské knížky mnohých z Vás. Naleznete-li níže své iniciály u odpovídajícího ročníku či roku narození, ozvěte se nám prosím. Svoji žákovskou knížku si u nás můžete vyzvednout a zavzpomínat na svá školní léta.
Pojďte se projít po Vánoční stezce a plňte společně s dětmi úkoly s vánoční tematikou. Tentokrát je každý list stezky rozdělen na dvě poloviny: jedna pro děti z MŠ a druhá pro žáky ZŠ. Přejeme hezkou zábavu při odhalování tajenky a krásný adventní čas!
Oznamujeme, že mateřská škola bude dne 18. 11. 2022 z provozních důvodu uzavřena. Obědy budou odhlášeny hromadně. Děkujeme za pochopení. Mgr. Šárka Stejskalová
Paní spisovatelka žákům přečetla části svých knih, zasvětila je do tajů výroby knihy - jaká je cesta od nápadu tématu na knihu až po její tisk.
Opakujeme učivo z minulého ročníku, naučili jsme se novou píseň, využili jsme pěkného počasí pro práci na školní zahradě i hodinu tělocviku jsme si užili venku.
V kalendáři můžete sledovat, co nás čeká. Aktuálně se těšíme na bezpečnostní akci v Jihlavě, zážitkový seminář první pomoci a na začátku října k nám zavítá David Pik z TV NOVA!
1. 9. 2022 jsme se sešli v plném počtu. Do prvního ročníku jsme přivítali 2 žákyně. Přejeme všem úspěšný školní rok!
Slavnostní zahájení školního roku 2022-2023
Slavnostní zahájení školního roku 2022-2023 proběhne ve čtvrtek 1. 9. 2022 v 8.00 hodin. Srdečně zveme všechny žáky a rodiče prvňáků.
Milan Rychtecký získal 1. místo v krajském kole soutěže Bezpečný cyklista. Za báseň mu diplom a tašku plnou skvělých cen dovezl kapitán PČR z oddělení tisku a prevence. Milanova báseň postoupila do celorepublikového kola. Držíme pěsti!!!
Milí příznivci, můžete se podívat na nové fotografie nejen ve složce Velikonoční chystání. Přejeme příjemné prohlížení.
Jarní stezka
Výsledky zápisu k zíkladnímu vzdělávání
Máme radost, že jsme zapsali dvě nová dítka a těšíme se, že se přidá třeba ještě někdo další. Gratulujeme!
Milí příznivci, naši fotogalerii vám průběžně aktualizujeme, mrkněte tedy občas i do starších letošních příspěvků. Hezké prohlížení přeji. Š. Stejskalová
Stihli jsme pokusy, zahráli jsme si na boomwhackers, naučili jsme se nové písničky, začali jsme vyrábět jarní dekoraci - těšíme se na jaro :-)
Stihli jsme pokusy, dílnu čtení, vybíjenou, masopust...
Mateřská škola v tomto období funguje bez omezení, tedy v běžném režimu.
Od 7. 2. 2022 všechny složky školy fungují v běžném režimu.
Upozorňujeme, že MŠ je v provozu 27. 10. i 29. 10. 2021. Přivést samozřejmě můžete i děti, které původně nahlášené na tyto termíny nebyly.
Škola hrou
Ve fotogalerii se můžete podívat na fotografie ze slavnostního zahájení školního roku a z 1. týdne.
Slavnostní zahájení školního roku 2021-22
Poděkování
Stezky v Brzkově
Děkujeme všem za pochvalná slova za vytvoření čarodějnických stezek. Moc nás to těší a jsme rády, že vás akce zaujaly a že jste se při nich pobavili.
Pro školáky i mladší děti jsou připravené dvě nové stezky. Po svatomartinské, jarní a velikonoční akci si tentokrát můžete zahrát po čarodějnicku. Návody najdete v záložce Mateřská škola a Školní družina. Přejeme krásné zážitky na čerstvém vzduchu.
Brzkovská velikonoční bojovka pro žáky ZŠ
Brzkovská jarní stezka pro předškoláky nejen z Brzkova
Můžete se těšit dokonce na dvě nové. Jednu pro předškoláky, druhou pro starší. Sledujte náš web, brzy se dozvíte více...
V současné době se učíme podle individuálních rozvrhů pro distanční výuku.
Poděkování firmě Sapeli
Moc děkujeme za sponzorský dar firmě Sapeli.Jménem všech dětí moc děkujeme.. Výlet se vydařil, počasí nám přálo a děti měly krásný den. Ještě jednou moc děkujeme.
Poděkování firmě Sapeli
Moc děkujeme za sponzorský dar firmě Sapeli.Jménem všech dětí moc děkujeme.. Výlet se vydařil, počasí nám přálo a děti měly krásný den. Ještě jednou moc děkujeme.
Vánoční jarmark
1. 12. 2022 od 12.00 do 15.00 hodin na školní zahradě pořádáme Vánoční jarmark.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru