ZŠ a MŠ Brzkov

Aktuality

Ocenění za umístění ve výtvarné soutěži ČČK
Podzimní sběrová kampaň elektra
Máme za sebou týden plný zážitků!
Poděkování firmě Sapeli za sponzorský dar - výlet do ZOO
Děkujeme firmě Sapeli za sponzorský dar - výlet do ZOO Jihlava. Jménem všech dětí moc děkujeme. Výlet se vydařil, počasí nám přálo a děti měly krásný den. Ještě jednou moc děkujeme.
Jarní setkání
Milí příznivci, navštivte naši fotogalerii. Neváhejte se podívat i na starší složky, které pro vás také průběžně doplňujeme. Mgr. Šárka Stejskalová
Adopce zvířat ze záchranné stanice
Vánoční besídka a Vánoční nicnedělání 15.12. v 14.30 v KD Brzkov
Máme za sebou virtuální vysílání Obnovitelné zdroje z ČEZ, Dřevěné divadlo H. Hrubce. Každé ráno začínáme adventními ranními chvilkami - hrajeme vánoční tabu a čteme o adventním čase.
Podpořte děti z MŠ Brzkov a hlasujte v soutěži Jihlavských listů. Hlasovat můžete online (do 11.12.) nebo díky kuponu v novinách.
Milí rodiče, v archivu školy byly nalezeny žákovské knížky mnohých z Vás. Naleznete-li níže své iniciály u odpovídajícího ročníku či roku narození, ozvěte se nám prosím. Svoji žákovskou knížku si u nás můžete vyzvednout a zavzpomínat na svá školní léta.
Pojďte se projít po Vánoční stezce a plňte společně s dětmi úkoly s vánoční tematikou. Tentokrát je každý list stezky rozdělen na dvě poloviny: jedna pro děti z MŠ a druhá pro žáky ZŠ. Přejeme hezkou zábavu při odhalování tajenky a krásný adventní čas!
Oznamujeme, že mateřská škola bude dne 18. 11. 2022 z provozních důvodu uzavřena. Obědy budou odhlášeny hromadně. Děkujeme za pochopení. Mgr. Šárka Stejskalová
Paní spisovatelka žákům přečetla části svých knih, zasvětila je do tajů výroby knihy - jaká je cesta od nápadu tématu na knihu až po její tisk.
Opakujeme učivo z minulého ročníku, naučili jsme se novou píseň, využili jsme pěkného počasí pro práci na školní zahradě i hodinu tělocviku jsme si užili venku.
V kalendáři můžete sledovat, co nás čeká. Aktuálně se těšíme na bezpečnostní akci v Jihlavě, zážitkový seminář první pomoci a na začátku října k nám zavítá David Pik z TV NOVA!

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru